تولید و استقرار نرم افزار

 

بخش وب با بهره مندي از پيشرفته ترين روشهاي جذب مخاطب و نيروهاي حرفه اي و توانمند خود از آخرين تكنيكها و قابليتهاي برنامه نويسی اينترنت جهت توليد سيستم های مبتنی بر وب استفاده مي نمايد. با توسعه اينترنت به عنوان ابزار ارتباطی بازار جهانی و داخلی، استقرار وب سايت و ارتباط موثر با مشتريان و مخاطبان برای موسسات و شرکت ها يک لازمه استراتژيک محسوب می گردد. ايجاد وب سايت ممکن است با هدف معرفی خدمات و محصولات يک بنگاه اقتصادی باشد ويا برای ارائه خدمات يک اداره دولتی به ارباب رجوع. از طرف ديگر بسته به سطح انتظار موسسه از روشهای الکترونيک امکانات وب سايت می تواند تنها در حد ارائه اطلاعات اوليه باشد و يا نياز به استقرار راه حل های مديريت پويای محتوا، ارتباط با سرويسهای ديگر به صورت يک پورتال و يا پياده سازی ابزارهای تجارت الکترونيک داشته باشد. در هر يک از حالات، لازم است پياده سازی وب سايت در قالب يک طرح اصولی و کاملا منطبق با خواسته های سازمان انجام شود. در ايجاد يک وب سايت موفق پرداختن به کليه جوانب تاثير گزار به صورت حرفه ای از طرح و قالب گرافيکی تا محتوا و شکل قرار گيری آن در سايت ضروری است.

 به دليل ارتباط نزديک با بسياری از بازرگانان و صنعت گران و همچنين دفاتر و ادارات دولتی و خصوصی، بخش وب اين شرکت از سال 1379 تا کنون برای موسسات و شرکت های بسياری اقدام به راه اندازی وب سايت و راه حل های تجارت الکترونيک نموده است و به همين دليل، نيازها و اهداف مشتريان را به خوبی می شناسد. چاووش می تواند در کليه مراحل ورود و حضور در بازار تجارت الکترونيک از ايجاد وب سايت های اطلاع رسانی يا معرفی شرکت ها تا وب سايت های بزرگ پويا مبتنی بر راه حل های مديريت محتوی و پورتال های تجارت و خدمات  الکترونيک سازمان را همراهی نموده و تجارب خود را در اختيار بگذارد.

با توجه به تجارب به دست آمده در پروژه های قبلی و جهت افزايش سرعت و سهولت در عملياتی نمودن وب سايت، چاووش اقدام به آماده سازی محصولات آماده برای راه اندازی وب سايت نموده است. اين محصولات، بسياری از نيازهای رايج مشتريان را پوشش می دهند و در نتيجه در زمان و هزينه راه اندازی وب سايت صرفه جويی زيادی می شود. علاوه بر اين مهمترين مزيت استفاده از راه حل های چاووش برای ايجاد وب سايت عدم وابستگی مشتريان در ورود و ويرايش محتوای وب سايت پس از پياده سازی آن با استفاده از واسط گرافيکی کارا و ساده برای مديريت محتوا توسط کاربر عادی می باشد. مراحل ايجاد يک وب سايت بر اساس محصولات آماده به شرح زير می باشد:

1.       شناسائی نيازها و امکانات مورد نظر کارفرما

2.       برآورد مشخصات مورد نظر و انتخاب محصول

3.       تهيه و تاييد قالب گرافيکی و چيدمان اجزا سايت با نظر مستقيم کارفرما

4.       اختصاصی سازی نرم افزار بر اساس مشخصات به دست آمده

5.       نصب و بارگزاری وب سايت

6.       آموزش کار با نرم افزار

7.       ورود اطلاعات و فعال سازی نرم افزار

 


کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت چاووش رایانه سپاهان می باشد.